S radostí oznamuji výsledky soutěže „Jak si představuji svůj život v České republice za 5 a 10 let?“, do které se zapojila i naše škola.

Odborná porota vybírala ze všech došlých autorských děl velmi pečlivě, a to na základě nápadu, originality, kvality i detailu zpracování. Zaujaly ji především takové úvahy, ve kterých byl zřejmý společenský přesah, a kde se autoři ve svých myšlenkách nezabývali jen sami sebou, ale mysleli i na druhé. Členové poroty se nezávisle na sobě shodli na tom, že 5. místo v soutěži získává žák naší školy Lukáš NEDVĚD a náleží mu tak odměna 1 000 Kč.

Naše škola získala díky vítězné práci dětského autora peněžitou odměnu 10 000 Kč.

Soutěžní příspěvky dětí budou zveřejněny v knize společně s fotografiemi ze společného setkání v Praze s kandidáty na prezidenta.

Lukášovi srdečně blahopřeji k úspěchu a všem ostatním našim žákům děkuji za skvělou spolupráci a zapojení do soutěže.

Mgr. Petra Vaňková, ředitelka školy