DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ „BESIP – nebojte se silnice 2024“

Dvě družstva mladých cyklistů Základní školy a mateřské školy Šumavské Hoštice pod vedením pana učitele Petra Fleischmanna se zúčastnila 14. května 2024 okresní soutěže v Prachaticích.

Školu reprezentovali: Nikol Gaierová, Kristýna Chvostová, Michala Pelešková, Karolína Půbalová, Jiří Hodina, Jiří Myslík, Matyáš Tůma, Vojtěch Vlk.

Obě družstva (mladší i starší žáci) okresní kolo vyhrála a postoupila do krajského kola, které se koná 29.5.2024 v Táboře. 

Fotografie zde

V tisku:

http://www.prachatickonews.cz/0-od/od879.html

https://www.prachatice.eu/dopravni%2Dsoutez%2Dmladych%2Dcyklistu/d-46069



Družstva v okresním kole soutěžila v disciplínách PSP – testy, PSP – jízda po DDH, jízda zručnosti a poskytování první pomoci.

DSMC - 2024
Pořadí škol v mladší kategorii
     
Pořadí Škola  Body
1 ZŠ Šumavské Hoštice 145
2 ZŠ Vacov 224
3 ZŠ Smetanova Vimperk 231
4 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 278
5 ZŠ Čkyně 361
6 ZŠ Volary 363
7 ZŠ Husinec 527

 

DSMC - 2024
  Pořadí škol ve starší kategorii  
     
Pořadí Škola  Body
1 ZŠ Šumavské Hoštice 120
2 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 127
3 ZŠ Vacov 180
4 ZŠ Smetanova Vimperk 241
5 ZŠ Čkyně 251
6 ZŠ Volary 258

 

DSMC - 2024
Pořadí dívek v kategorii Mladší
         
Pořadí Jméno a přijmení Číslo Škola Body
1 Agáta Klementová 11 ZŠ Volary 28
2 Nikol Gaierová 28 ZŠ  MŠ Šumavské Hoštice 34
3 Anna Jedličková 20 ZŠ Smetanova Vimperk 41
4 Kristýna Chvostová 27 ZŠ  MŠ Šumavské Hoštice 44
5 Anna Nová 51 ZŠ Vacov 54
6 Nella Bauerová 43 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 56
7 Barbora Jedličková 19 ZŠ Smetanova Vimperk 69
8 Kateřina Fischerová 12 ZŠ Volary 69
9 Klára Skoumalová 44 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 73
10 Caroline Staroba 52 ZŠ Vacov 101
11 Stella Halabrínová 35 ZŠ Husinec 107
12 Bella Zalewska 3 ZŠ a MŠ Čkyně 112
13 Kristýna Kolářová 4 ZŠ a MŠ Čkyně 134
14 Nikol Hrdličková 36 ZŠ Husinec 205
         
         

 

DSMC - 2024
Pořadí chlapců v kategorii Mladší
         
Pořadí Jméno a přijmení Číslo Škola Body
1 Vojtěch Vlk 25 ZŠ  MŠ Šumavské Hoštice 13
2 Daniel Krtouš 49 ZŠ a MŠ Vacov 32
3 Filip Kraml 17 ZŠ Smetanova Vimperk 35
4 Michael Roučka 50 ZŠ a MŠ Vacov 37
5 Jindřich Miklas 42 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 53
6 Matyáš Tůma 26 ZŠ  MŠ Šumavské Hoštice 54
7 Lukáš Steidl 2 ZŠ a MŠ Čkyně 55
8 David Cuong le Quoc 1 ZŠ a MŠ Čkyně 60
9 Petr Kyselka 18 ZŠ Smetanova Vimperk 86
10 Vojtěch Pospíšil 9 ZŠ Volary 94
11 Matyáš Mansfeld 41 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 96
12 Matyáš Předota 34 ZŠ Husinec 97
13 Petr Velek 33 ZŠ Husinec 118
14 Denis Švarc 10 ZŠ Volary 172

 

DSMC 2024
Pořadí chlapců v kategorii Starší
         
Pořadí Jméno a přijmení Číslo Škola Body
1 Jiří Myslík 29 ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice 12
2 Vojtěch Tvrdek 46 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 28
3 Šimon Mansfeld 45 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 28
4 Vojtěch Ptáček 53 ZŠ a MŠ Vacov 28
5 Tomáš Steidl 6 ZŠ a MŠ Čkyně 39
6 Matouš Mařík 21 ZŠ Smetanova Vimperk 47
7 Jiří Hodina 30 ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice 57
8 Václav Zloch 54 ZŠ a MŠ Vacov 64
9 David Schartner 22 ZŠ Smetanova Vimperk 69
10 Roman Martínek 5 ZŠ a MŠ Čkyně 83
11 Tomáš Procházka 14 ZŠ Volary 182
         

 

         
DSMC 2024
Pořadí dívek v kategorii Starší
         
Pořadí Jméno a přijmení Číslo Škola Body
1 Michala Pelešková 32 ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice 22
2 Eliška Miklasová 47 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 24
3 Karolína Půbalová 31 ZŠ a MŠ Šumavské Hoštice 29
4 Veronika Hozmanová 55 ZŠ a MŠ Vacov 35
5 Anna Suchá 24 ZŠ Smetanova Vimperk 47
6 Agáta Kušniriková 48 ZŠ a Montessori MŠ Prachatice 47
7 Tereza Grabmüllerová 56 ZŠ a MŠ Vacov 53
8 Anna Bízková 8 ZŠ a MŠ Čkyně 57
9 Liliana Zemanová 7 ZŠ a MŠ Čkyně 72
10 Julie Štěpanyová 16 ZŠ Volary 76
11 Ráchel Wölflová 23 ZŠ Smetanova Vimperk 78
12        

 

Kontakty

Šumavské Hoštice 21
384 71 Šumavské Hoštice

telefon: 722 932 152

mail: reditel@zssumavskehostice.cz