Ve středu 13. 9. 2023 navštívili žáci 1., 3., 4. a 5. ročníku CineStar České Budějovice.

Zhlédli film Mezi živly.

Děj filmu se odehrává ve Městě živlů, kde společně žijí živly ohně, vody, země a vzduchu.

Snímek je propojením světa fantazie se světem skutečným a ve škole má jeho obsah návaznost na různé vyučovací předměty, působí na mezilidské vztahy a na city, směřuje k uvědomí si toho, co je správné a špatné, rozvíjí obrazné vidění světa, učí abstraktně myslet na základě konkrétních skutečností, je o toleranci …

Pro třeťáky a páťáky to byl splněný sen, konečně se za odměnu dočkali výletu, který byl naplánován na konec školního roku, ale kvůli tomu, že jsme nesehnali autobus, jsme výlet přesunuli na začátek roku nového.

cinstar1
cinstar2