Dne 2. 5. 2024 jsme s žáky 2. ročníku navštívili divadelní představení "O zlaté rybě" v MěKS Vimperk. Jeli jsme linkovým autobusem a dorazili jsme do kina jako první, tudíž jsme měli výsadní postavení vybrat si nejlepší místa ke sledování programu, usadili jsme se do první řady. Chvíli před zahájením se do kina dostavil zbytek diváků ze základní školy ve Vimperku. Kino bylo zaplněno do posledního místa a pohádka se všem moc líbila. Po zhlédnutí inscenace jsme měli dostatek času na návštěvu cukrárny pod zámkem, kde jsme si všichni pochutnali na výborné zmrzlině. Počasí vyšlo jako na objednávku, bylo krásně a slunce nám svítilo i na zpáteční cestu. Po obědě se všichni vydali domů a věřím tomu, že si s sebou odnesli vzpomínky na hezký školní výlet a kulturní zážitek.

Mgr. Monika Turková, DiS.

Může jít o obrázek ‎2 lidé a ‎text, kde se píše ‎čtvrtek 2.5. 2. 5.2024,9:00a10:30 2024, 9:00 a 10:30 sál Meks Vimperk Divadlo Pruhované panerky O ZLATÉ ZLATÉRYBÉ RYBE Pribeh kouzlu morskych hlubin, tajemné zlaté rybe, lidské chamtivosti lásce. Każdy máme své touhy prání... Co se stane, když chtivost a touha po moci nahlodá mysl chudé rybáiky? Splni zlatá ryba rybári vše ز požádá? Kdo chce vic, nemá nic! divadelni predstaveni, vstupné 70,-‎‎‎