V pátek 3. listopadu děti z naší školky čekalo překvapení. Přijelo divadlo Zvoneček s pohádkou o Kohoutkovi a slepičce. Ale protože děti z MŠ ani paní učitelky nemyslí jen na sebe, dostali jsme pozvánku do jejich MŠ na návštěvu divadelního představení i my, prvňáci s naší paní učitelkou. Noooo, do jejich… Vzdyť ještě před několika týdny to byla i naše školka J Teď už jsme sice školáci, ale do školky jsme se těšili. Shledání s našimi mladšími kamarády i paní učitelkami bylo moc fajn. Rádi na školku vzpomínáme. A i ti, co chodili do jiné školky, se rádi s tou v Hošticích seznámili. A už mohlo začít představení. O tom, že se nevyplácí myslet jen na sebe a že každý někdy potřebujeme pomoc, vyprávěla veselá a zároveň poučná a napínavá pohádka.

Už se těšíme na další společné aktivity s dětmi ze školky, vzájemné poznávání a veselé zážitky. Paní učitelky ze školky s naší paní učitelkou prý zase něco plánují. Tak se necháme překvapit…

PhDr. Miluše Janoušková

prvnaci ve skolce 1