Červen je šestý měsíc v roce a má 30 dní. V naší školce jsme zažili spoustu společných zážitků a akcí.

Ve čtvrtek 6. června na nás čekala Cesta za pokladem ke dni dětí. Akce se odehrála na školkové zahradě, kde děti plnily různé úkoly.

V úterý 11. června jsme si ve školce vyráběli dřevěné hračky. Každé dítě si mohlo vyrobit vlastní hračku dle svojí fantazie. Hračku si děti odnesly domů. Tímto děkujeme MIVA VACOV, s. r. o.!

Ve středu 19. června nás čekalo divadelní představení „O Zlatovlásce“. Divadla se zúčastnila i 1. a 2. třída.

Pátek 21. června se uskutečnila večerní školka. Co to vlastně je? Akce byla pro děti dobrovolná. Čekal na nás bohatý program (večerní knihovna, zkouška a pasování předškoláků, společná večeře v podobě pizzy a na závěr jsme si užili i chvilkové kino).

Předškoláci složili zkoušku a mohli být „propuštěni“ do školy. Školáčkům přejeme hodně úspěchů ve škole! Školkáčkům přejeme hodně úspěchů ve školce! A všem přejeme krásné a sluníčkové prázdniny! V září na viděnou!

Za školku napsala: Marie Pixová

Všechny fotografie najdete v galerii.

cerven ve skolce 1
cerven ve skolce 2