V úterý 18. června 2024 byly všechny dětičky natěšené. Jako správná parta jsme se vypravili na dobrodružství. Kam? Do Lenory!

V Šumavských Hošticích jsme se vydali na autobusovou zastávku, ze které jsme jeli autobusem do Vimperka. Ve Vimperku jsme se přesunuli na nádraží vlakové. Vláčkem jsme dojeli až do Lenory. Všichni jsme měli radost, protože na cestu vlakem jsme se dlouho těšili. Jupí!

V Lenoře na nádraží už na nás čekala paní Lucka Kasalová, která pro nás měla nachystaný dobrodružný program o Mauglím. Program byl poučný a zajímavý. Moc jsme si ho užili.

Po společném programu jsme se vydali na zmrzlinu. Sluníčko krásně hřálo, tak nám mangová zmrzka přišla vhod!

V odpoledních hodinách jsme přijeli zpátky ke školce, kde už na nás čekali rodiče a prarodiče ….

Počasí na výlet se nám vydařilo a výlet taky!

Moc děkujeme za krásný program.

Za školku napsala: Marie Pixová

Všechny fotografie najdete v galerii.

vylet lenora 1
vylet lenora 2